HYGIENICKÁ OPATŘENÍ

Kurzy jsou už v plném provozu, ale je potřeba dodržovat určitá hygienická opatření. Zázemí kurzu a toalety jsou pravidelně dezinfikovány. K dispozici je dezinfekce a antibakteriální mýdlo. Na kurz si přivezte vlastní rukavice, pracovní brýle a roušku!

NEMOHU SE VÁM DOVOLAT, CO V TU CHVÍLI DĚLAT?

Přátelé, učiním pro Vás první poslední, ale než začnete volat, mrkněte se prosím do kalendáře, jestli zrovna není víkend zejména neděle! Tento den bych rád věnoval odpočinku a své rodině, jistě to máte podobně. Dále je možné, že za cinkotu kovadlin telefon neslyším, nebo mám zrovna přednášku o kování. V těchto případech doporučuji zaslat SMS, ke které se určitě během dne dostanu. Většina informací je k dispozici i na této stránce a pokud budete pozorně číst, možná nebude telefon zapotřebí.

Jak mohu rezervovat kurz?

Vyberte si v kalendáři volný termín pro Váš poukaz, pak klikněte na daný den a stránky už Vás přesměrují na rezervační formulář. Vyplňte požadované informace a dejte odeslat.
Každý poukaz rezervujte zvlášť!
V případě, že nelze kliknout na některý z termínů je zřejmě obsazeno, nebo na tento termín není vypsán kurz.
Termíny, kde je uvedeno "REZERVOVÁNO" berte jako obsazeno.
Termíny jsou rozděleny pro různé typy poukazů: SLEVOMAT - PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA
ALLEGRIA, ZÁŽITKY.CZ, ENJOYFUN, HOTROCK, KOVÁRNA ROMAN PAUSCH - PÁTEK, SOBOTA
Po odeslání rezervace vyčkejte na e-mail s potvrzením (to může trvat i několik hodin). Po přijetí této zprávy je rezervace závazná.

V kolik hodin začíná kurz?

Kurz začíná v 9,00 srazem před kovárnou. Pokud bude zamčeno mějte strpení v okamžiku jsem u Vás

Co si mám vzít sebou?

Doporučuji pracovní oblečení (blečení, které se může zničit, popřípadě ušpinit) včetně plných bot. Dále pak, vlastní pracovní brýle, pracovní rukavice a ochrannou roušku.

Dále doporučuji ručník a v případě tematických kurzů ze Slevomatu nějakou svačinu.

Mohu sebou vzít doprovod?

Doprovod s námi může být v kovárně, ale mějte na paměti, že pro doprovod je to vždy dlouhá chvíle, není zde pohodlné zázemí a v obci prakticky není kam jít. Restaurace funguje až večer a kromě kostela a rybníka tu nic dalšího k vidění není. V případě, že přijedete na celodenní kurz s doprovodem, bez ohlášení, tak počítejte s tím, že občerstvení mám zajištěno pouze pro nahlášené. (platí zejména pro celodenní kurzy)

Jak probíhá kurz?

Celodenní kovářský kurz:
Kovářský kurz začíná lehkým úvodem a školenı́m o bezpečnosti práce. Dále si povíme o materiálech a základních kovářských postupech. Rozděláme oheň ve výhni a pak si v praxi osvojíte práci s kovem. Pustíte se do výroby předepsaných výrobků, následně provedeme zhodnocení a pochvalu. Ve druhé části následuje Vaše vlastnı́ tvorba (doporučuji za domácí úkol vymyslet co budete chtít vyrábět). Začínáme jednoduchým náčrtem, provedeme konzultaci a pak už bude jen na Vás, jak se s kovem poperete. Samotné kování končí v 18:00. Na závěr se pořádně nadlábneme při večerní 
kovářské grilovačce. Ukončení kovářského kurzu je mezi 20:00 - 22:00.

Půldenní kovářský kurz (Slevomat):
Kovářský kurz začíná lehkým úvodem a školenı́m o bezpečnosti práce. Dále si povíme o materiálech a základních kovářských postupech. Rozdělám oheň ve výhni, vysvětlím a ukážu postupy výroby. Následně rozdám materiál a Vy se pustíte se do výroby předepsaných výrobků, následně provedeme zhodnocení a pochvalu. Kurz končí ve 14:00.

Blíží se konec platnosti poukazu a nejsou volné termíny, co mám dělat?

V případě, že je poukaz stále platný a vy si nestihnete vybrat termín, rezervujte termín (termín i po platnosti poukazu), který Vám vyhovuje a do poznámky uveďte datum expirace Vašeho poukazu. Popřípadě kontaktujte agenturu, od které máte zakoupen poukaz.

Je kurz vhodný pro děti?

Kovářský kurz je náročný i pro dospělé, doporučený věk je od 15let. Nedoporučuji brát děti jako doprovod, zejména na celodenní kurz, udržet jejich pozornost po celou dobu kurzu není jednoduché a ke konci to může být pro všechny velmi náročné.