Jak mohu rezervovat kurz?

Vyberte si v kalendáři volný termín pro Váš poukaz, pak klikněte na daný den a stránky už Vás přesměrují na rezervační formulář. Vyplňte požadované informace a dejte odeslat.
Každý poukaz rezervujte zvlášť!
V případě, že nelze kliknout na některý z termínů je zřejmě obsazeno, nebo na tento termín není vypsán kurz.
Termíny, kde je uvedeno "REZERVOVÁNO" berte jako obsazeno.
Termíny jsou rozděleny pro různé typy poukazů: SLEVOMAT - PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA
ALLEGRIA, ZÁŽITKY.CZ, ENJOYFUN, HOTROCK, KOVÁRNA ROMAN PAUSCH - PÁTEK, SOBOTA
Po odeslání rezervace vyčkejte na e-mail s potvrzením (to může trvat i několik hodin). Po přijetí této zprávy je rezervace závazná.

V kolik hodin začíná kurz?

Kurz začíná v 9,00 srazem před kovárnou. Pokud bude zamčeno mějte strpení v okamžiku jsem u Vás

Co si mám vzít sebou?

Doporučuji pracovní oblečení (blečení, které se může zničit, popřípadě ušpinit) včetně plných bot. Lépe na tom budou ti, kteří si sebou vezmou pracovní brýle a pracovní rukavice (vše je k dispozici, ale použité). Dále doporučuji ručník a v případě tematických kurzů ze Slevomatu nějakou svačinu.

Mohu sebou vzít doprovod?

Doprovod s námi může být v kovárně, ale mějte na paměti, že pro doprovod je to vždy dlouhá chvíle, není zde pohodlné zázemí a v obci prakticky není kam jít. Restaurace funguje až večer a kromě kostela a rybníka tu nic dalšího k vidění není. V případě, že přijedete na celodenní kurz s doprovodem, bez ohlášení, tak počítejte s tím, že občerstvení mám zajištěno pouze pro nahlášené. (platí zejména pro celodenní kurzy)

Blíží se konec platnosti poukazu a nejsou volné termíny, co mám dělat?

V případě, že je poukaz stále platný a vy si nestihnete vybrat termín, rezervujte termín (termín i po platnosti poukazu), který Vám vyhovuje a do poznámky uveďte datum expirace Vašeho poukazu. Popřípadě kontaktujte agenturu, od které máte zakoupen poukaz.

Je kurz vhodný pro děti?

Kovářský kurz je náročný i pro dospělé, doporučený věk je od 15let. Nedoporučuji brát děti jako doprovod, zejména na celodenní kurz, udržet jejich pozornost po celou dobu kurzu není jednoduché a ke konci to může být pro všechny velmi náročné.